Proč je RESCUE pro zvířata vždy první volbou ve výběru

Rescue pets, Krizova esence zvířata, krizovky zvirata
Jestliže se váš domácí mazlíček bojí silvestrovských petard, nesnáší listonoše, souseda, tchýni, najednou se u něj objevilo podivné chování (dosud hodný a bezproblémový pes bezdůvodně začne napadat cizí psy, je agresivní, doma ničí nábytek a věci svého pána, nebo se naopak z temperamentního psa proměnil ve zcela apatického, dříve čistotná kočka začala znečišťovat osobní věci svých pánů atd.) čeká ho vyšetření u veterináře nebo dokonce operace a rekonvalescence, trpí akutním nebo chronickým onemocněním, stěhujete se, čekáte přírůstek do rodiny, chcete pořídit do domácnosti ještě jedno zvíře, máte nového partnera a váš mazlíček to nezvládá příliš dobře, prožil nějaký šok nebo trauma a od té doby se bojí sám doma, jezdit autem, chodit ven, dětí nebo třeba bouřky.


Ve všech a v mnoha dalších případech použijte Krizovou esenci, u zvířat je vždy prostředkem první volby a většinou účinkuje rychle a spolehlivě.

Je ideální, když si Krizovou esenci vezme zároveň i páníček, zvíře často reaguje na emocionální rozpoložení svého pána a některé jeho stavy mohou být reakcí na emocionální stav jeho majitele.

Příběhy o tom, jak Rescue pomohly zvířatům:


West higland white teriér (samec)
Poté, co začaly bouchat petardy, se bál tolik, že odmítal i chodit. Druhý den byl naprosto v pořádku a bez problémů šel ven.

Yorkshirský teriér (samec)
Dělaly mu velkou starost hárající feny, nežral, byl apatický, nehrál si, nechtěl ani chodit ven, schovával se do sprchového koutu, což jinak dělal jen při krajním rozrušení.
Druhý den byl již zcela bez obtíží.

Kříženec (samec)
Měl přeraženou páteř, byl ve velkém šoku, třásl se, bál se, měl velké bolesti. Bylo třeba ho stabilizovat před operací. Během chvilky byl šok pryč, pejsek se zklidnil, dokonce začal vrtět ocasem.

Sibiřský husky (samice)
Velmi zle si rozřízla zadní nohu, rána byla asi 10 cm dlouhá, hodně krvácela. Než to zjistila majitelka, ztratila fena spoustu krve, měla zcela bílé sliznice. Z různých důvodu nebylo možné zvíře dopravit k veterináři.
Majitelé měli doma krizovky, fena je dostala do tlamy i na ránu a sama majitelka si je vzala také, protože měla o zvíře velký (a oprávněný) strach. Ze šoku se fena dostala takřka okamžitě, i přes ztrátu krve se ji vrátila barva. Rána se zahojila tak, že nezůstala ani jizva.
Nenabádím nikoho, aby v případě úrazu nenavštívil veterináře, ale pokud to není možné, je jistě dobré vědět, že Bachovy esence můžou tolik pomoci. Bez nich by velice pravděpodobně fena nepřežila.

Mainská mývalí kočka (samice)
Tolik se bála bouřky, že na nic nereagovala, útočila i na majitele, nepříčetně pobíhala, pak zase seděla s vyděšeným a nepřítomným výrazem. Dostala Krizovky s tím, že bude pravděpodobně třeba namíchat esence na míru, ale zabraly tolik, že další léčba nebyla zapotřebí.

 


Sandra Carić

Jmenuji se Sandra Carić a jsem certifikovaná poradkyně pro Bachovy květové esence. Od roku 2007 sbírám své zkušenosti s Bachovými esencemi, abych dnes od problémů dokázala pomoci vám i vašim čtyřnohým kamarádům.

Můj životní příběh mne dovedl k práci s esencemi, které mi ukázaly jak lze jemným a bezpečným způsobem porozumět tomu, co se mi v životě dělo, ale zejména pochopit sebe sama.  Více o mně naleznete tady >>


 

Z knihy Bachova květová terapie pro zvířata

webové stránky od r3d.cz