RESCUE® produkty

Rescue pro zvířata
Hlavní přínosy RESCUE® směsi jsou:

RESCUE směs je první pomoc, podpora a záchrana ve všech krizových situacích. Má velmi rychlý účinek, takže ji oceníte skutečně ve chvílích, kdy potřebujete okamžité řešení. 

Jedná se jednoznačně o nejznámější, nejpoužívanější jedinou směs v Bachově květové terapii. Vychází z originální receptury Dr. Bacha a skládá se z 5 Bachových květů.

Ve všech případech použijte jako první Krizovou esenci, u zvířat je vždy prostředkem první volby a většinou účinkuje rychle a spolehlivě. Je ideální, když si Krizovou esenci vezme zároveň i páníček, zvíře často reaguje na emocionální rozpoložení svého pána a některé jeho stavy mohou být reakcí na emocionální stav jeho majitele.

Stejně jako všechny ostatní Bachovy esence je vyrobena z nejedovatých, planě rostoucích rostlin. Je přírodní, zcela bezpečná, nevyvolává závislosti, nežádoucí účinky ani alergie, nelze se jí předávkovat.

RESCUE® směs pomůže s:

  • harmonizací emocí, díky které nás stabilizují, zklidňují,
  • uvolnění napětí, stresu, strachů, úzkosti, paniky,
  • zabraňuje šoku, traumatu, hysterii, neadekvátním reakcím,
  • pomáhá nastartovat samoléčící síly organismu,
  • urychluje uzdravování a rekonvalescence

    Rescue remedy pet
    OBJEDNAT RESCUE PRODUKTY »

Krizové esence, stejně jako ostatní Bachovy esence, nenahrazují veterinární péči, ale mohou ji velmi dobře doplnit a podpořit.

Bez jakýchkoliv kontraindikací se dá kombinovat se všemi ostatními formami léčby.Užívání RESCUE kapek pro zvířata

Čtyři kapky do tlamy, případně namazat na dásně, nebo pysky zvířete, do misky s vodou (nejméně spolehlivé - nelze přesně dávkovat), na čumák, na pamlsek.

Užívání RESCUE krému

Natírat postižené místo dle potřeby. 


Rescue pro zvířata

webové stránky od r3d.cz