Reference klientů

Reference klientů bachovy esence

Velice si vážím důvěry, kterou ve mně a Bachovy esence vkládáte. Zvláště, když se jedná o vaši první zkušenost s květovými esencemi. Jsem vždy nadšená, jak esence pomáhají lidem, kteří přichází z nejrůznějších situací, řeší odlišné obtíže, mají různorodé zázemí, ale všichni si chválí, jak jim Bachovy esence pomohly, a kam je v životě posunuly.

Vybrané reakce mých dvounohých i čtyřnohých klientů (těch jde zde méně, svou praxi jsem začala s dvounožci a mají více jak 10 let náskok) si můžete přečíst níže.

...další budou průběžně doplňovány... ♥

Monika:
Už mám třetí lahvičku a musím říci, že přestože nemám nejlepší období v roce, kapičky fungují skvěle. Bez nich už si to neumím představit. Zahánějí mé dlouholeté úzkosti a můj strach z řízení auta je mnohem menší a vše zvládám tak nějak ve větším klidu. Moc děkuji.

Kristýna Šuléřová:
Moc Vás zdravím, Sandro.
Chtěla bych si u Vás objednat další lahvičku. A ráda budu pokračovat s tou stejnou :) Netuším, co jste mi do toho namíchala, ale já se cítím prostě skvěle i se všemi povinnostmi v hlavě, které samozřejmě nemizí, ale můj mindset postoupil ne o jeden, či dva schody, ale o celé patro. :))  Vážně nechci přehánět, ale kapu si to do pusy s takovou radostí, že vlastně každé ráno a každý večer myslím nejen na svou a synovu budoucnost, ale už i na Vás a na Vaši práci, jak moc je důležité, co děláte pro lidi. Protože v té lahvičce jste se mnou. V té podpoře jste se mnou. 
Máte poslání. A jak psychologie i marketing říká, že pravá důvěra je o vlastní zažité zkušenosti, tak já vám teď díky vlastní zkušenosti mohu svým nejniternějším já potvrdit, že Vašemu poslání věřím. 

Moc Vám držím pěsti na Vaší cestě.
- klientka si přála být uvedena

Maminka Pavlína s malým chlapečkem:
U tohoto chlapečka nástup esencí nebyl tak raketový, jako u většiny dětí, ale maminka vytrvala a hlásí:

Hlásím, že kapičky dochází (2. lahvička) a vypadá to u nás už konečně lépe 😊 já má takovou radost. Tenhle týden už doma nepláče co se školky týče, jako má ty svoje dny, že tam nechce a pak v šatně to trošku zkouší, ale už nepláče a neuroní ani slzičku 🥰 najednou i v pohodě zvládá, že jde tatínek na noční (předtím byla veliká fixace na tatínka) a tak nějak bych řekla, že je mnohem lepší úplně všechno.

PS: Nejlepší věta pro dnešek...Vypadá to, že trošku začíná huhňat, tak říkám, já tě dneska nechám teda doma??? A on? To teda neeee, já musím dneska do školky za Ivánkem (jeho nejlepší kamarád). Jsem nadšená, konečně to i na toho našeho lupínka snad začalo fungovat 💖💖

Moc děkuji a krásný den 😘😘

Kocourek Jessíček:
Narodil se u nás jedné toulavé kočce, která porodila 3 zdravé koťátka v garáži... Jessík se měl čile k světu, dokud ho nenapadl sousedův kocour, který mu pošlapal hlavičku...Jessíček z toho začal trpět neustálými epileptickými záchvaty, byl týden hospitalizován na veterině, kde dostával léky proti záchvatu. Paní doktorka ho vlastně zachránila, doslova vytáhla hrobaři z lopaty. Do dnes občas záchvat, byly mi doporučeny Bachovy kapky,které nám namíchala paní Sandra. Od té doby náš kocourek nemá denní záchvaty, občas jen škubání u očička. Mazlík je užívá 4x denně a viditelně se malému chlupáčovi zvedla nálada, je čilý, hravý a hlavně velký žroutek. Jsem spokojená s jeho stavem i paní veterinářka. Moc za Bachovy kapky děkuji.

Ilona řešila, že ke své stávající kočičce pořídila novou kočičku:
Zdravím, musím říct, že se to o hodně zlepšilo, ještě je sice syčení, ale už né v takovém měřítku a není žádné napadání. Teď už jsou jen výchovné facky bez vystčení drápků, takže už nechám volný průběh. Dokonce je můžu nechat už samotné samy doma a nemusím je každou extra zavírat!! To je paráda!!

Nikol:
První dny (a snad už i první hodiny) jsem se cítila skvěle. Cítila jsem se zdravě sebevědomá jak už dlouho ne. Všechno se dařilo. Avšak v posledních cca 14 dnech cítím, jak kdyby esence přestaly fungovat, i když je beru pravidelně podle návodu. Bývám často skleslá, bez energie, bezdůvodně smutná, sebevědomí na nule, o žárlivosti ani nemluvím. Přesto to nevzdávám, věřím, že je to jen přechodný stav a jak sama upozorňujete, je třeba esence brát minimálně 6 týdnů a proto potřebuji ještě jednu opakovací lahvičku.

Zuzka:
Konečně jsem si našla chvilku, kdy můžu poděkovat za vaši akci "sebelaskova směs". Přišla v absolutně nejlepší možnou dobu a musím přiznat, že mi opravdu pomohla. Jsem klidnější, akčnější (někdy ovšem naopak línější ), umím lépe říct NE, v různých situacích lépe projevit svůj názor a prostě celkově víc v pohodě. Poradila jsem vaše Bachovky i sestře a taky je nadšená ( i když doteď těmhle věcem nevěřila ), taky jí pomohly z nejhoršího, když už byla skoro na dně.  

Jan:
Dobrý večer Sandro, omlouvám se, pokud má včerejší odpověď zněla poněkud stroze, nebyla úplně příležitost a chtěl jsem reagovat rychle... Chtěl bych říct-nyní podrobněji, že opravdu v tom prvním týdnu užívání jsem se cítil opravdu dobře a to ať už vzhledem k vnějším okolnostem nebo naději a očekávání, že se něco v mém dlouhodobém nastavení změní, to nevím...Každopádně pak v další fázi o dost hůře. Ale tyhle sinusody jsem zažil v životě mnohokrát už před tím. Pokud by jste se ale ptala dnes, na můj současný pocit-stav, cítím se velmi dobře a pociťuji vnímání světa trochu jinak, než před tím, než jsem Vás oslovil. S větší jistotou a odhodláním, nadhledem. I v době "o dost a dost hůře" jsem užívání nepřerušil, dle instrukcí, které jste zasílala, že to může nastat...

Rád bych si současný stav udržel, prohloubil, osvojil...Proto bych Vás chtěl poprosit o radu, zda tedy pokračovat další (opakovací) lahvičkou ? Předpokládám, že současnou mám tak maximálně na týden...

Moc Vám děkuji jak za Vaši prospěšnou činnost, tak zpětnou vazbu.  


Aneta:
Vzhledem k Vánočním svátkům to bylo vše tak hektické, že jsem se k napsání dříve nedostala. Někdy jsem kapky zapomněla vzít, zejména večer, protože jsme se domů vraceli hodně pozdě. Nicméně mám pocit, že je mi lepe, nepropadám tolik panice a cítím se relativně dobře.
Takže moc děkuji! 

Tereza:
Cítím se určitě lépe. Nemám takové stavy úzkosti, ataky při řízení nejsou tak časté, ale řízení se stále vyhýbám a jezdím jen, když opravdu musím, takže denně do práce a pro děti do školy/školky. Potřebuji další lahvičku, abych se posunula ještě v tomhle :)

Markéta:
Musím se s Vámi o něco musím podělit. Posledních pár dní jsme měla takzvanou náladu na facku, nic mě nebavilo a já netušila, co se děje. Včera mi to došlo, hormony a konečně se dostavila má perioda (ťuk ťuk), kterou jsem neměla více jak rok. Věřím, že to není náhoda a Bachovky mi opět neskutečně pomohly, ani nevíte, jak jsem šťastná, pro mě je to ten nejlepší dárek. Chci Vám moc moc poděkovat, že jste mě jako vždy vyslechla, zajímala se do hloubky, jste tak úžasná. Moc moc děkuju, opravdu moc. 


Lenka:
Pěkný den, Sandro, moc děkuji za optání, mám se skvěle. Už mi není zle, nejsem tolik unavená a už se začínám se svým stavem myslím smiřovat a ikdyž mám stále velký strach, jak to budu zvládat, je to vše na dobré cestě...děkuji 

Markéta:
Milá Sandři,

je to pár dní, co jsem obdržela a začala užívat Tebou namíchanou lahvičku a nevím, jestli je to možné, ale od prvního dne se toho hodně uvolnilo.

Pamatuji si ten první den ,kdy jsem byla sama doma a už se mi dlouho nestalo, abych si s úsměvem zpívala 🌞💗
Opravdu za těch pár dní je mi dobře.
Obzvlášť v tomto čase, ať už pod tíhou neustálých rozruchů ohledně C nebo blížících se vánoc, kdy jsem si myslela, že to letos snad vzdám.

Když si vzpomenu, jak jsem celý listopad proplakala. To nepamatuji. Nic mě nebavilo, do ničeho jsem se nemohla donutit...

Musím víc jak poděkovat, protože díky Tvé pomoci zase tvořím, těším se, nějak je mi vše, co jsem zmiňovala jedno a navíc mi jde všechno tak nějak zvláštně s lehkostí a radostí. Beze stresu, v klidu a moc mě to těší.

Říkám si, že takový předvánoční čas jsem ještě nezažila 🎄🎇🎁

Sandruško z celého srdce děkuji za Tvou pomoc a přeji i já Tobě a celé Tvé rodince krásně strávený čas vánoční 🎄🎁🎄


Tereza:
Daří mi dobře, strašně se mi ulevilo. Žádné další panické ataky se nekonaly, cítím se o mnoho lépe než před užíváním lahvičky. Žádné negativní reakce jsem neměla. Jsem spokojená. Měla bych zájem o objednání druhé lahvičky.

Lucia:
Čo sa teda mňa týka, na to, že nám nálada v spoločnosti prituhuje a cítim, že na nás neočkovaných sa tlačí čím ďalej tým viac, ja som diky esenciam veľmi v pohode. Snáď len jeden večer som mala taký splín, keď som si uvedomovala, v akom svete teraz žijeme, že nám siahajú na to najdoležitejšie - osobnú slobodu a koľko ľudí sa zase podriaďuje a celkom ochotne. Je mi z toho smutno. Ale vždy to po sebe nechám len stiecť a udržujem si pozitívny náhľad.  Esence mi určite pomohli zachovať si čistú hlavu a po pracovní stránke s láskou tvoriť a vymýšľať nové. Takže táto kombinácia ako vždy funguje. Rada by som si vzala ďalšiu flaštičku a okrem všetkého by som niečo pridala.

Adam:
Čo sa týka Adámka, keď flaštička prišla, díval sa zo začiatku veľmi nedoverčivo. Bolo mu divné, prečo si to má kvapkať pod jazyk a k čomu mu to má pomocť. Povedala som mu len toľko, že je to preto, aby sa cítil lepšie, nebol unavený a lepšie sa sústredil v škole. Po pár dňoch mi ráno sám povedal, že asi to robia tie kvapky, ale lepšie sa mu spí. Ráno sa nebudí tak unavený a vraj aj v škole už nepoleháva na lavici tak ako predtým. 
Takže Adam už je teraz tiež na dne so svojou flaštičkou a už pár dní ma urguje, aby som mu objednala ďalšiu, že už mu o chvíľku dojde. Takže mám z neho radosť, ako to prijal a že sám cíti, že to má zmysel a funguje. Príde mi, že radosť zo života sa mu vracia, je kľudný a vyrovnanejší, menej sa sťažuje. 

Jana:
Daří se docela fajn, všechno se nějak uklidnilo :) tak snad to zůstane tak už pořád :) Děkuji!!

Katarína:
Poslední dny jsem velmi nadšená z toho, jaká je se synem pohoda. Plakat ve školce přestal po pár dnech užívání, teď tam ale bohužel kvůli rýmě dva týdny nebyl, tak se uvidí jak tam zase naskočí. Změnu ale registruji v chování, hlavně posledních pár dní je s ním pohoda, hezky spolupracuje, rozumíme si, doma si moc rád hraje, klidně i sám, doma vládne pohodová atmosféra....doufám že to vydrží, protože by to bylo perfektní....jediné co začalo být horší,....je separační úzkost a fixace na to, abychom teď byli všichni spolu. Vím, že jste minule tuto esenci doporučovala a já ji nechtěla. Ale ten čas je tady! Prosím o pokračovací lahvičku spřidáním esence na separační úzkost.

Alena:
Cítím se mnohem lépe, je to neskutečné! Opět mám ze všeho radost a těším se ze života.
Mohu Vás poprosit ještě o jedno balení kapek?

Magda:
Cítím zlepšení dost v práci, znovu si s pacienty ráda povídám a s těmi nevrlými mám soucit, nevím, jakými těžkostmi procházejí....takže má přecitlivělost určitě lepší, spaní už víceméně taky v pohodě. Děkuji!

Petra:
Dobrý den paní Sandro,
s kapkami jsem velmi spokojená. Necítím tolik strachu a obav z toho jestli všechno zvládnu ( pečuji o postiženou dceru). Jsem klidnější a tolik věci neřeším. A také nejsem tak vnitřně napjatá.
Přeji Vám hezký den a děkuji za to co děláte. 

Eva:
Milá Sandro, vybrala jsem si Tě, protože Tě dlouho sleduji. Líbí se mi, jak svou práci děláš a jak ji prezentuješ. Sleduji Tě roky a vidím, jaký kus cesty jsi ušla a jak nám doslova kveteš před očima.
Nedávno jsem Tě požádala o lahvičku Bachových esencí na míru, po pár dnech užívání je mi výrazně lépe a těším se, co další užívání přinese.
Čím jsi mě dostala, byl Tvůj osobitý přístup, opravdový zájem o mou osobu. Jaképak překvapení mě čekalo po otevření balíčku, který jsem od Tebe dostala. Tady se mi ukázalo, jak to vypadá, když někdo svou práci miluje. Nádherná polepka lahvičky, brožurka, ozdobená obálka. Děkuji za Tvou laskavou péči, cítím se milována a hýčkána, přesně jak svým klientkám slibuješ. Děkuji Eva 💋

Žaneta:
Dobrý den, děkuji za zájem o stav po užívání esencí.
Děkuji za skvělou příležitost se někam posunout. Váš e-mail v den MDŽ s nabídkou sebeláskové esence byl správně načasovaný "nakopávací" impuls vylepšit vztah k sama sobě. Sice na sobě pracuji, snažím se nepodléhat nátlakům okolí, ale občas jsem sama na sebe naštvaná.  Lahvičku jem začala používat hned jak jsem jí vyzvedla ze zásilkovny, někdy mi nestačily 4x4 kapky, takže byly dny kdy jsem ji používala i 8x denně.
Každopádně po prvním týdnu jsem se přistihla, že si doma prospěvuji, baví mě úklid i každodení běžné věci, tak nějak se mi radostněji dýchalo. Po dlouhé době jsem neměla pocit výčitek, že nic nedělám, když si třeba sednu k filmu či knížce, nebo si jen tak sednu a věnuji se zvířátkům, nebo svým věcem. Komunikace s rodinou i rodiči byla radostnější. Po 14 dnech jsem byla úplně v poho a radovala jsem se z každé maličkosti. Minulý týden sice už nebyl tak veselý, ale kapičky jsem používala dál, lahvičku jsem dobrala v pátek 2.4.
Nynější pocit : rozhodně se cítím uvniř klidnější, taková rozjasněná, radostnější, pohodovější.
Když jsem si dnes pročítala, co která esence umí, musím souhlasit.: 10 mi pomohla s nezabývat se s tím jak vypadám, 15 mi pomohla s nedůvěrou a hněvem, 19 mi vypomohla se sebedůvěrou - to jsmem asi potřebovala nejvíce, také se již tolik nebojím neúspěchu (který poslední léta zažívám často) a 22 to mi pomohlo povolit otěže, dlouholeté mé přesvědčení: Když nemůžeš, přidej víc!!
Přesto si myslím, že mi v tom kapičky ponohly se posunou zase kousek dál k vysněnému stavu i cíli. Rozhodně chci pokračovat v další lahvičce. 

Lucie:
Dobrý den Sandro, jste hodná, že se ptáte. Užívám pravidelně ráno 8 a večer 8 kapek a musím říct, že se cítím mnohem lépe.

Marcela:
Lahvičky s esencemi ke mně dorazily 16. března a od té doby užívám. Již v minulosti jsem sebeláskové esence vyzkoušela a bylo mi s nimi dobře. Stejně jako i teď. Jistou "proměnou" procházím již delší dobu, sebeláska k tomu patří a do toho přišla Vaše nabídka. Ještě jednou Vám děkuji, cítím se dobře.

Magdaléna:
Pěkný den Sandro, první týden jsem se cítila skvěle, pak přišel víkend a cítila jsem se zase všelijak... že nestíhám povinnosti, které jsem musela stihnout, zase se stresovala budoucnosti atd. A od pondělí se zase cítím lépe. Po většinu času se cítím fajn, občas mě popadne nějaká blbá chvilka. V braní esencí budu pokračovat :)

Jana:
Esence jsou bezvadné! Přidala jste nám do lahvičky jednu esenci a noční lekání je pryč!! Nebo velmi, rychle odezní. Díky že jste. Nevím sice jak to děláte, ale je to zázrak.

Markéta:
Opakovaně se k vám vracím a i v této tolik těžké době se cítím báječně! To je až neskutečné!!! Děkuji 

Kocourek Kája a nové koťátko:
Ke kocourkovi Kájovi přibylo kotě. Kája jej nechtěl přijmout, fyzicky jej napadal, stejně jako začal napadat své majitele. Kocourci museli být od sebe odděleni. Kája viděl v koťátku nepřítele.
Po podání Bachových esencí: Zdravím, musím říct ,že se to zlepšilo, ještě je sice tu a tam syčení, ale už ne v takovém měřítku. Občas to jsou jen výchovné facky bez vystrčení drápku, takže už tomu nechám volný průběh. Oba už mohou být spolu v jedné místnosti, mohu je nechat už spolu samotné doma bez zavírání dveří. Je to úlevné pro nás všechny. 

Karla, nalezená kočička Micinka:
My se ujali jedné toulavé kočky, která evidentně venku bojovala o přežití, protože u každého jídla vrčela - bála se, že jí ho někdo sní a vyjížděla i po našich kočkách, které se snažily s ní zkamarádit.

Bachovky od Sandry nám pomohly traumatizovanou kočičku zklidnit a hle, už si s těmi našimi číčami hraje a žere bez vrčení i ze společné misky. Docela zázrak po tak krátké době!

Tuším, že bez Bachovek by to bylo véééélmi dlouhé sžívání, takže jsem velmi vděčná, že jsme tuto možnost vyzkoušeli.

Pokud máte nějaké trápení se zvířectvem i vy, rozhodně doporučuju dát si stránky Sandry do oblíbených. Nikdy nevíte, kdy se mohou hodit!

Markéta, majitelka koně Takras:
Ten náš zlobivec, co jsme jej přestěhovali začal kopat. Po esencích jak začal, tak skončil. Už se to uklidnilo a opět je hodný a přátelský jako předtím, moc děkujeme.

Kocour Mikeš a Piškot:
Mikeš konečně přestal šikanovat a našeho mladého kocourka Piškotka. Bitky přestaly. Piškotkovi se vytrhaný ocásek zahojil. Doma konečně zavládnul klid!

Kočička Sisinka:
Naše princezna, kterou jsme si vzali z útulku konečně našla k nám důvěru. Přestala se hrůzou třást, přestala na nás syčet a schovávat se.

Jana:
Hlásím, že Vaše kapky jsou božské. Doporučuji je dál, jak jsem nadšená. 

Alice:
Lahvička pomalu dochází a jen díky ní se mi podařilo projít vcelku náročným obdobím. Uvědomila jsem si jak jsem celou dobu nechávala sebou manipulovat jenom díky přesvědčení, že lásku si musím zasloužit. A tak jsem stále plnila něčí očekávání a ta odměna nepřicházela, jen další očekávání. A tak jsem se stále někomu plnila jeho přání a umetala cestičku, až jsem se vzdala radosti, potom jsem nastoupila cestu k sebeúcte a sebelásce. Ale ostatním se to nelíbilo a tak to vůbec nebylo snadné.

Monika a Filípek:
Můj dlouholetý klient, Filípek autista a jeho pokroky.

Napsala mi jeho maminka:
Krásný prázdninový den přejeme 🙂
Máme se dobře, zvládli jsme i bez úhon pobyt doma kvůli covidu. Celý červen pak chodil Filda do školy, kde zvládl i roušku, desinfekci rukou a i to, že jsem musela zůstat hned za vchodovými dveřmi a nedoprovázela ho do šatny a třídy, jak byl doposud zvyklý. Byli na výletě v zoo Hodonín, kterou mají kousek u školy a paní učitelka je chválila, že to zvládli bez nějakých negativních projevů. Užil si ten poslední měsíc ve škole, chodil spokojený. Teď užíváme volna, bazénu, lesa, opékáme, to miluje. Dělat oheň je pro něj top zábava 😀
Takže až na občasné afekty jsme v klidu 🙂

Alena:
Milá Sandro, díky esencím vše se vrací pomalu do normálu, děti začali částečně chodit do školy, já naplno do práce a opět nestíhám:-).

Dnes mám dovolenou a mohu Vám konečně napsat, že esence co jste mi namíchala, jsou asi kouzelné.
Chvilku to trvalo, ale nyní je vše téměř NORMÁLNÍ, napětí a nervozita minimální, funguji a hlavně ustoupily fyzické potíže.
Občas ještě pociťuji jakoby smutek, i když k němu nemám důvod. Ale i to snad časem přejde.
Lahvičku doberu a zatím bych to zkusila přes prázdniny bez ní. V případě potřeby se ozvu!

Moc Vám děkuji za Váš čas a ochotu.
Přeji krásné prázdniny a užitjte si nadcházejícího volna.

Markéta:
Dobré ráno Sandři, já zjistila, že jsem se Vám vůbec neozvala ohledně bachovek. Jako vždy se po nich cítím skvěle, jsem o dost klidnější v práci, takže je to sakra znát. Takže závěr je takový, že jsem nadšená jako vždycky 😊. Moc děkuji a mějte krásný den!

Monika:
Milá Sandro, začala jsem ihned brát kapičky a musím říct, že přišel obrovský nával energie. Ustoupily návaly vzteku a bezmoci, přechod jakoby nebyl. Prožila jsem pár veselých a šťastných dní, udělala spoustu práce a všechno s takovou lehkostí. Ještě jednou moc děkuji a dám vědět, jak to pokračuje.

Nikol:
Chtěla bych tu poděkovat Sandře Carić za namíchání bachovek na míru. Kapu třetí den a nevím, jestli je to náhoda nebo zabírají, každopádně syn má usínání mnohem lepší, nevzteká se před spaním a dokonce se mi několikrát stalo, že usínal u prsa, já odešla na wc, vrátila se a našla ho spícího. Tohle bylo předtím naprosto nemožné. Jestli to pomůže i na zlé sny je asi předčasné tvrdit, ale rozhodně zlepšení vidím, moc děkuji!
Dneska jsem po návratu z koupelny našla syna v posteli spícího, vytuhnul úplně sám. To vůbec neznám!

Eva:
Chcela by som sa Sandre veľmi poďakovať!! V čase veľkých osobných problémov a chorôb mojich detí som sa na ňu obrátila a stretla som sa s neuveriteľnou podporou. U syna nastalo veľké zlepšenie-žiadne nočné mory, je odvážnejší a spokojnejší,záchvaty hnevu akoby vymizli.. Dcéra bojovala s ťažkou chorobou a potrebovala vrátiť troch radosti do života..a stalo sa !!! :) Určite ďakujem a ja budem ešte pokračovať, pretože cítim, ako problémy, ktoré som si roky pestovala sa pomaly roztápajú.. ĎAKUJEM.

Jana:
Milá Sandro,
chci Vám ještě jednou mnohokrát poděkovat z celého srdce
PROTOŽE
jste mě chytla do svých dlaní v okamžiku, když už jsem si myslela, že se rozsypu jako socha z písku do posledního
zrníčka a zmizím někde v tichu, prázdnu a úplně sama
PROTOŽE
jste mě chytla do svých dlaní v okamžiku, kdy jsem se ocitla ze dne na den na úplně nové cestě životem a neviděla její smysl, cíl, krásu a přínos pro svůj život
PROTOŽE
jste mě chytla do svých dlaní v okamžiku, kdy jsem začala pochybovat úplně o všem ve svém životě a nejvíc o sobě
PROTOŽE
jste mě chytla do svých dlaní v okamžiku, kdy jsem se začala ztotožňovat s tím, že nebylo vůbec dobré, abych se
narodila na tento svět a ničila život ostatním lidem, které miluji a pár nocí prosila anděly o to, aby si mě vzali zpátky k sobě
PROTOŽE
jste pomohla mému milovanému synovi uvěřit zpátky v pravdu a hlavně sám v sebe, uvěřit v to, že pravda je nejvíc a že on dokáže úplně všechno, že je důležité byt pravdivý sám k sobě i ostatním a že všechny poklady a odpovědi najde vždycky v sobě
PROTOŽE
jste celé mojí rodině vrátila zpět klid, lásku, pohodu a rovnováhu a
HLAVNĚ
víru, že vše je tak jak má být, že vše je v úplném pořádku, že i já mám právo na lásku a krásný život a že žádný problém není větší než my.
DĚKUJU DĚKUJU DĚKUJU

Milada:
Se Sandrou spolupracuji již několik měsíců a jsem velmi spokojená. Před samotným výběrem Bachových esencí spolu vždy intenzivně komunikujeme. Sandra se pokaždé ujistí, co přesně potřebuji vyřešit a podle toho mi namíchá lahvičku na míru. Tím ale naše komunikace nekončí. Sandra se i v průběhu užívání zajímá, jak se cítím a další lahvičky následně upravuje podle mých požadavků. Jsem za její přístup velmi vděčná a těším se na další společné kroky.

Daniela:
Nedávno jsem dobrala 2lahvičku jablíčka a je mi tak nějak líp v některých věcech, je to asi souběh víc věci, ale jsem moc ráda, že jsem to zkusila a nevzdala to. Ono je pořád asi na čem pracovat, ale už jsem si uvolnila minulost a ty největší bolesti.
Děkuji 

Pavla:
Můžu říct, že jsem spokojená a cítím změnu. Neříkám žse převratnou, ale když se podívám za sebe, tak je to lepší.
D Ě K U J I !!! 

Markéta:
Jedním slovem WOW :-) vidím obrovskou změnu k lepšímu. S mou malou holčičkou se dá mnohem lépe domluvit, řvací a vztekací scény v podstatě vymizely, častěji se dožaduje společnosti otce. Kapky opravdu pomohly. Moc děkuji. 

Klientka:
Ahoj Sandruško. Tak se zase hlásím.
Je to lepší a nižší dávky mi vyhovují a zatím u nich zůstanu. Jinak musím říct, že jsem už asi 15 let si chci nechat dorůst vlasy a 15 let mi to nejde, nevydržím to nechat růst, když už je pak hlava jako kedlubna. No ale teď mi to jde. A víš proč? Protože před tím jsem věřila druhým a dala na ně, na jejich názor. Že mi sluší krátké víc. A bla bla bla... Ale já chci být ženská s dlouhýma vlasama. A teď cítím, že to dám. Protože mi je jedno, co se líbí druhým, já to tak chci a taky to tak bude. Už mi ani tak nevadí to, že jsem přibrala a vážím skoro 90 kg... Prostě to tak teď mám a vím, že to tak nebude napořád. Jako bych teď měla nějaké mezi období, jako motýl, když je v kukle ... Děkuji 

Lenka:
Milá Sandro, esence jsem začala kapat a po 3 dnech razantní změna, která trvá již cely týden. Cítím se táák svobodná hlava je klidná teď a tady :-) PARÁDA. 

Pavla:
Konečně jsem se dostala k napsání pár slov, jelikož v lahvičce zbývá pár kapiček. ;-) Esence mi velmi pomohla uvolnit napětí a neklid. Cítila jsem změnu již po týdnu užívání. Proběhly úspěšné písemné a ústní zkoušky v kvalifikačním kurzu. Vnímám, že jsem vše držela, to zvládnu. Následně mi tělíčko jasně řeklo, že chce odpočinek.
Velice děkuji za pomoc...srdíčko mne směřuje k tomu, abych se jasně vyjádřila, co si přeji a řešila.

Míla:
Připravila jste mi Bachovy esence "na míru" a mohu jen sdílet úžasnou věc...fungují...!!!
Opravdu...hned první den jsem se cítila lépe...jistěji...sebevědoměji...pociťuji méně strachu " ze života", nechávám víc situací jen být, mám chuť užívat si "blbostí"...někdy jsem se nemohla dokopat třeba jen uklidit, teď mě to baví, víc se usmívám...
Moc děkuji, potřebovala jsem pomoc a ta přišla...nastartovala jste mě.. 

Veronika a její psí smečka:
Zrzavý pes je vzorný a pohodový pacient a zlomeninu nese fakt statečně, druhý je hysterka! Včera jsem mu zastřihla hodně dráp... Byla krev a div ne amputace až úhyn psa. Litoval se děsně a měl neustále tendenci si to ošetřovat, a když na bolístku nemohl, cumlal si jinou končetinu, vrtěl se na pelechu a nervózně funěl. Už jsem to viděla na probdělou noc, až mi hlavou bleskly rescue! Dostal nakapáno a spinkal jak nemluvně ;-) Takže opětovně díky! 

Petra:
Po dobu užívání Bachových kapek jsem se necítila tak moc unavená a lépe se mi usínalo. Překvapilo mě, že jsem neměla vůbec chuť na sladké a podařilo se mi i něco málo zhubnout. S kapkami jsem velmi spokojená. 

Ivana:
Dobrý den Sandro,
chci Vam poděkovat za bachovky, které užívá syn, který začal chodit do školky. Moc nám pomohly, syn po pár dnech přestal ve školce plakat a nyní se tam dokonce těší. Takže ještě jednou Vám patří velké díky :) 

Markéta:
Cítím, jak se to zlepšuje a úsměv mám na tváři zase častěji. Je mi líto, že jsem esence neznala dříve. Jsou úžasné a k tomu vy a vaše perfektní rady.
Moc vám děkuji, jste úžasná. 

Míša:
Zlepšení už pozoruji jak u sebe tak u syna. Honzík se začíná zklidňovat i lépe spí a do konce spí déle,takže super po čtyřech letech jsem se konečně vyspala :-D. Pozornost se také zlepšuje,dokáže si s něčím hrát dýl než 5 minut.Já jsem také klidnější už se tolik nestresuju,do konce jedu tento týden s kamarádkou na 3 dny na wellness.Takže jsem si konečně něco vybojovala. Jedině ty moje strachy s tím ještě bojuji. A budeme potřebovat na míchat další kapičky.

Eva:
Krásný den p. Sandro,
píši opět odezvu po dobrání další lahvičky.. a jedním slovem úúžasné - hlavně co se týká mamči.. úplně ožila a je to zase ona... začala chodit plavat, chystá se na jogu.. v práci také super.. máme všichni moc radost.. nevím jestli byl takový zlom ta planá růže, ale každopádně myslím, že jsme na to "káply" :-) doufáme a věříme, že již nesklouzne do toho stavu v jakém byla.. máme moc radost, že chytla i tu chuť jít si sama zacvičit.. atd.. prášky bere stále, ale já věřím tomu, že ty bachovky dělají své :-)

Co se týká mne, tak také určitě o moc lepší, jsem taková klidnější, pozitivnější, možná i díky tomu, že se mi "vrátila"zase moje stará maminka..

Prosíme tedy opět o dvě lahvičky.
Moooc opravdu moc Vám za vše děkuji a přeji krásný den!

Hanka:
Ahoj Sandruško, promiň, že píšu až teď, ale nějak jsem to, co se dělo nezvládala. Moc ti děkuji za kapky. Jsou úžasné. Brala jsem je sice nepravidelně, někdy jsem zapomněla, což přiznávám, ale hodně mi pomohly. Uvědomila jsem si spoustu věcí a měla odvahu je řešit. Můj bývalý přítel mi stále pije krev, ale už nejsem tak rozhozená a líp to zvládám. Díky kapkám, jsem byla schopna svému novému příteli říct, jak to chci a co chci a nastavit si hranice. Přijal to úplně v pohodě. Jsem víc komunikativní. Ještě trochu mám, ale až mi dojdou, tak se zase na tebe obrátím. Moc ti děkuji a ne jen za kapky. 

Iva:
Ahoj Sandři,
píši až teď.....tedy, hned po prvním dnu užívání Barborka začala "šílet" řev kvůli všemu, absolutně nezvladatelná...hrůza, ale nevzdala jsem to a asi po týdnu se to zlepšilo, ona se zklidnila a já taky, možná to bylo i mnou, byla jsem nervozní z toho jak to budeme vše zvládat - nastoupila jsem na plný úvazek do nového zaměstnání, ale teď už je mnohem líp. Dokonce i moje maminka si všimla že je u nás víc klid a Baru začíná být ,"normální" holčička. Takže díky, díky za Bachovky :-)
Ještě jednou díky za vše, já osobně se cítím skoro skvěle, každý den není posvícení, ale je mě opravdo mnohem, mnohem lépe :-) :-)

Bára:
I takhle může vypadat poděkování ♥ 

poděkovaní


Vendula:
Sandro, tak dle kalendářiku jsem v polovině. Musim řici že jsem ve větším klidu. Ze začátku mě to ani nepřišlo, ale je to tak. Zatím moc děkuji a doufám že to bude ještě lepší.

Romana:
Jsem v půlce moji kouzelné lahvičky, tak Ti píšu. Poctivě kapu, popíjím a věřím. Změny jsou.. cítím se lépe, mizí úzkosti. Žádné zhoršení nenastalo. Jsem moc ráda, že jsme do toho šly.. Tak nějak víc si uvědomuji samu sebe a to kdo jsem... Je to moc příjemné. Jak je to s případným pokračováním až tuto lahvičku doberu? Myslím, že bych ráda ještě jednu..

Jsem ráda za to, jaká jsem, pravdu upřímně ano, protože tak to má být. Manžel začal být mnohem víc pozorný..Nevím čím to je.. Nebo že bych si toho začala více všímat?

Alena:
Jsem vnitřně klidnější, už tolik neřeším partnera, jeho matku ani jeho expartnerku, soustředím se na sebe, občas to balvanovství mého partnera zamrzí, ale.... ventiluji se jinak a snažím se být nad věcí, dřív bych brečela a dnes mi to za to nestojí a to jsem teprve na začátku. Cítím se dobře a usmívám se, po takové době mne zase baví se culit na celý svět, trošku jsem na to posledních pár let zapomínala a přitom to bylo a doufám, že zase je, moje poznávací znamení, mezi přáteli, v mé rodině, doufám, že si to užijí i moje děti.
Děkuji, držím a chci s "bachovkami" pokračovat, štěstí, že jsem Vás poznala a virtuálně potkala, jste můj vzdálený anděl, krásný zbytek pátku a ještě krásnější víkend, mějte se krásně. 

Zuzka:
Čekala jsem ze začátku nějaké velké zhoršení, ale to se nekonalo. Jen teď pár dní asi před týdnem několik dní silná bolest hlavy, nevím jestli může být k tomu. Každopádně je mi tak nějak celkově líp, cítím se líp. Klidnější, vyrovnanější. Takže určitě spokojenost :-) 

Eva:
Ahoj Sandři posílám slíbené info od nás jak nám funguje lahvička pro naši Aničku. První týden jsme hned pozorovali rozdíl, frekvence nočních děsů a pláče se zmenšila, nebylo to každou noc, ale třeba i dva dny byl klid a spala krásně, dny mezitím i když měla děsy a plakala tak bylo to hodně klidnější. Nebyla tak vystrašená, netřásla se jen se probudila plakala a usla...i tak to bylo viditelně lepší. Teď poslední týden žádné noční buzení s pláčem nebylo. Tak mohu s klidným srdcem poděkovat za pomoc. Jinak já tvé rescue kapky užívám také. Když jsem ve stresu dám si kapky a opravdu se vnitřně uklidním. Zvažuji tedy že až dojdou kapičky Aničce napíšu ti o jedny namíchané pro mě. :-)

Paní Eva nelenila a opravdu si po čase kapičky další objednala a zde je další reference, jak se jejich situace vyvíjela:
Ozývám se opožděně s informacemi od nás jak nám lahvičky účinkují.
Začnu naší malou Aničkou a jejíma kapkama.Vidím jasné zlepšení situace, sice ještě nějaké protesty před cestou do jesliček jsou, ale už to nejsou hysterické záchvaty. Opět zmizelo i noční buzení a Andulka se mi jeví spokojenější.
Za mě a moji lahvičku můžu říci, že se cítím srovnanější, méně roztěkaná a nervozní. Taky jsem sebrala odvahu a vyslovila to, co mě tížilo a díky čemu jsem měla stres a pocity že nic nestíhám...a to že jsem se rozhodla upustit od práce, kterou jsem měla mimo mé zaměstnání ve svém volnu. Uvědomila jsem si, že ji nepotřebuji, že nám stačí finance, které mám ze své práce a že se nemusím honit za bůhví čím, abych vyhověla všem a následně jsem to odnášela já a moje rodina. Díky tomu je mé volno skutečně volnem a můžu si jej užít v klidu doma s dětma a manželem a to se vše odráží na mé vyrovnanosti. Cítím se spokojenější, za což děkuji :-) 

Renata:
Dobrý den,paní Sandro!
Chci moc poděkovat za kapičky, moc pomohly, jsem mnohem klidnější a užívám si malinké. Děti taky jsou lepší, to vztání je určitě lepší. No a mamka mi příjde,ze už to taky tak neřeší. Zatím moc děkuji a ozvu se, když bude třeba. Jste úžasná. Děkuji a přeji krásný andělský den.

Iva:
Dcerka se mi zdá lepší,není tak uvztekaná a uvzatá, sice má svoje dny ale tak to máme občas každý :-)  Ale když to zhrnu tak vidím změnu k lepšímu, je klidnější. 

Kateřina:
Musím říct, že se spousta věcí změnila výrazně k lepšímu. Všechny ty hrozné stavy ustoupily a vrací se už jen občas a v docela malé míře takže to v pohodě zvládám. Podařilo se mi konečně začít pravidelně cvičit každý den, takže mám spoustu energie a stíhám denně o hodně více věcí než před tím a ještě mám z toho radost. Více o sebe pečuju a jsem celkově o mnoho spokojenější. Ještě pořád jsou sice oblasti, kde se necítím dobře...třeba auto jsem se ještě neodvážila řídit i když vnitřně už po tom strašně toužím se to naučit. Ale vím, že všechno chce svůj čas a je třeba být trpělivá.
Kdy se můžu objdnat na další schůzku?
Moc Vám děkuji za pomoc, protože mám pocit, že jsem za ty dva týdny udělala vetší pokrok, než za posledních 10 let! 

Klientka:
Ahoj Sandro,
myslím, že jsem Ti měla napsat už před měsícem, jak fungují bachovky :D. Každý den Tě vidím na FB, i stránky ženské skupiny, ale změny jsou veliké a rychlé a nestíhám se ozvat.

Takže až teď. Vždycky jsem v životě měla všechno velmi velmi rychlé.....změny, které měly přijít, se děly třeba během dvou týdnů a za další dva bylo všechno jinak. Mám to tak a miluju to, miluju mazec, vzrůšo a nesnáším stereotyp. Takže paráda.

Bachovky jsem začala brát a přišel poměrně těžký zápal plic. Přetáhla jsem dokonale svoje tělo a padla.

Což bylo skvělý, protože v práci přišly změny obrovské a já měla čas a klid si vše promyslet a rozhodnout se, jak dál. Bachovky jsem brala celou dobu, občas asi vynechám, protože je stále ještě mám :DDD. Co já vnímám jako velké změny - myslím sama na sebe a dokážu se za sebe brát. Nikdy jsem neměla problém nastavit jasnou hranici svým klientů, umím je i domtítat velice dobře, ale s nadřízenými to bylo vždycky peklo. Nechala jsem si líbit absolutně všechno a pokud už bylo neúnosné, odešla jsem. Tak teď jsem se nejen postavila za sebe, ale dokonce přestala být loajální vůči své nadřízené a jasně jsem se vymezila - co dělat budu a co už dělat nebudu (práce za druhé). A bomba....ono to funguj e. Prostě to jde a dokonce se to obrátilo tak, že mi byla nabídnuta vyšší pozice. Tak to byla první velká změna poměrně rychlá a zcela určitě souvisela s kapičkami :D.
&a

webové stránky od r3d.cz