Reference klientů

Reference klientů bachovy esence

Velice si vážím důvěry, kterou ve mně a Bachovy esence vkládáte. Zvláště, když se jedná o vaši první zkušenost s květovými esencemi. Jsem vždy nadšená, jak esence pomáhají lidem, kteří přichází z nejrůznějších situací, řeší odlišné obtíže, mají různorodé zázemí, ale všichni si chválí, jak jim Bachovy esence pomohly, a kam je v životě posunuly.

Vybrané reakce mých čtyřnohých klientů (svou praxi jsem začala s dvounožci a mají více jak 10 let náskok) si můžete přečíst níže:

...další budou průběžně doplňovány... ♥

Petra a její Annie:
Nechápu, jak to vlastně celé funguje, ale kapičky jsou naprostý zázrak. Změnu jsem u Annie pozorovala již následující den po užití kapek. Jakého psa vidím po 3 týdnech se nedá ani popsat. Annie je naprosto živá, akční, hravá (takhle hravá snad nebyla ani když měla ještě minulou parťačku). Neustále vrtí ocáskem radostí, má jiskru v očích. Pohled do prázdná, deprese, velká unavenost je pryč. Jsem nesmírně vděčná, že jsem mohla oslovit právě vás, že jste nám tolik pomohla. Hrozně moc děkuju.

Kocourek Jessíček:
Narodil se u nás jedné toulavé kočce, která porodila 3 zdravé koťátka v garáži... Jessík se měl čile k světu, dokud ho nenapadl sousedův kocour, který mu pošlapal hlavičku...Jessíček z toho začal trpět neustálými epileptickými záchvaty, byl týden hospitalizován na veterině, kde dostával léky proti záchvatu. Paní doktorka ho vlastně zachránila, doslova vytáhla hrobaři z lopaty. Do dnes občas záchvat, byly mi doporučeny Bachovy kapky,které nám namíchala paní Sandra. Od té doby náš kocourek nemá denní záchvaty, občas jen škubání u očička. Mazlík je užívá 4x denně a viditelně se malému chlupáčovi zvedla nálada, je čilý, hravý a hlavně velký žroutek. Jsem spokojená s jeho stavem i paní veterinářka. Moc za Bachovy kapky děkuji.

Ilona řešila, že ke své stávající kočičce pořídila novou kočičku:
Zdravím, musím říct, že se to o hodně zlepšilo, ještě je sice syčení, ale už né v takovém měřítku a není žádné napadání. Teď už jsou jen výchovné facky bez vystčení drápků, takže už nechám volný průběh. Dokonce je můžu nechat už samotné samy doma a nemusím je každou extra zavírat!! To je paráda!!

Kocourek Kája a nové koťátko:
Ke kocourkovi Kájovi přibylo kotě. Kája jej nechtěl přijmout, fyzicky jej napadal, stejně jako začal napadat své majitele. Kocourci museli být od sebe odděleni. Kája viděl v koťátku nepřítele.
Po podání Bachových esencí: Zdravím, musím říct ,že se to zlepšilo, ještě je sice tu a tam syčení, ale už ne v takovém měřítku. Občas to jsou jen výchovné facky bez vystrčení drápku, takže už tomu nechám volný průběh. Oba už mohou být spolu v jedné místnosti, mohu je nechat už spolu samotné doma bez zavírání dveří. Je to úlevné pro nás všechny. 

Karla, nalezená kočička Micinka:
My se ujali jedné toulavé kočky, která evidentně venku bojovala o přežití, protože u každého jídla vrčela - bála se, že jí ho někdo sní a vyjížděla i po našich kočkách, které se snažily s ní zkamarádit.

Bachovky od Sandry nám pomohly traumatizovanou kočičku zklidnit a hle, už si s těmi našimi číčami hraje a žere bez vrčení i ze společné misky. Docela zázrak po tak krátké době!

Tuším, že bez Bachovek by to bylo véééélmi dlouhé sžívání, takže jsem velmi vděčná, že jsme tuto možnost vyzkoušeli.

Pokud máte nějaké trápení se zvířectvem i vy, rozhodně doporučuju dát si stránky Sandry do oblíbených. Nikdy nevíte, kdy se mohou hodit!

Markéta, majitelka koně Takras:
Ten náš zlobivec, co jsme jej přestěhovali začal kopat. Po esencích jak začal, tak skončil. Už se to uklidnilo a opět je hodný a přátelský jako předtím, moc děkujeme.

Kocour Mikeš a Piškot:
Mikeš konečně přestal šikanovat a našeho mladého kocourka Piškotka. Bitky přestaly. Piškotkovi se vytrhaný ocásek zahojil. Doma konečně zavládnul klid!

Kočička Sisinka:
Naše princezna, kterou jsme si vzali z útulku konečně našla k nám důvěru. Přestala se hrůzou třást, přestala na nás syčet a schovávat se.

Veronika a její psí smečka:
Zrzavý pes je vzorný a pohodový pacient a zlomeninu nese fakt statečně, druhý je hysterka! Včera jsem mu zastřihla hodně dráp... Byla krev a div ne amputace až úhyn psa. Litoval se děsně a měl neustále tendenci si to ošetřovat, a když na bolístku nemohl, cumlal si jinou končetinu, vrtěl se na pelechu a nervózně funěl. Už jsem to viděla na probdělou noc, až mi hlavou bleskly rescue! Dostal nakapáno a spinkal jak nemluvně ;-) Takže opětovně díky! 


Bára:
I takhle může vypadat poděkování ♥ 

poděkovaní

webové stránky od r3d.cz