Nový člen rodiny?

Bachovkyprozvirata.cz Nový člen domácnostiAť už jste si přinesli zvířátko z útulku, našli jej zbědované, nebo si jej nesete z chovné stanice, pro zvířátko je to tak tak či onak velký stres.

Nové prostředí, nové místo, noví lidé. Pokud si nesete štěňátko, koťátko je to odebrání od maminky a sourozenců.

U zvířátat z útulků, či u nalezenců naopak nikdy nevíme, co mají za sebou a jaké trauma zažila a jak na změny budou reagovat.

Ve všech a v mnoha dalších případech použijte Krizovou esenci (Rescue kapky), u zvířat je vždy prostředkem první volby a většinou účinkuje rychle a spolehlivě. Je ideální, když si Krizovou esenci vezme zároveň i páníček, zvíře často reaguje na emocionální rozpoložení svého pána a některé jeho stavy mohou být reakcí na emocionální stav jeho majitele.

Pokud tato první volba nezabere, doporučuji až poté uvažovat o namíchání Bachových esencí na míru.


Sandra Carić

Jmenuji se Sandra Carić a jsem certifikovaná poradkyně pro Bachovy květové esence. Od roku 2007 sbírám své zkušenosti s Bachovými esencemi, abych dnes od problémů dokázala pomoci vám i vašim čtyřnohým kamarádům.

Můj životní příběh mne dovedl k práci s esencemi, které mi ukázaly jak lze jemným a bezpečným způsobem porozumět tomu, co se mi v životě dělo, ale zejména pochopit sebe sama.  Více o mně naleznete tady >>


 

webové stránky od r3d.czx

x


xx
X

energie dní

 DOVOLENÁ

 
do 21.7.2024
 
***podpis Sandra