Bachovy esence pro psy, kočky a jiná zvířata

Bachovy esence pro zvířataDnes vám povím, jak jsem dozrála k tomu, abych oficiálně rozšířila svou klientelu o čtyřnohá stvoření a vytvořila pro ně extra web.

Že se na mě obraceli mí klienti (mám praxi od r. 2007 a dlouhodobé webové stránky www.sandraliving.cz), se svými domácími mazlíčky, kteří byli spokojení s mou péčí není nic zvláštního. Vždy jsem mívala při mé praxi tu a tam nějaké zvířátko. Ať už se jednolo a psy, kočičky, nebo i koně.

V červnu roku 2020 jsme u nás před domem v motoru dodávky našli malé vystrašené a uplakané koťátko. Mělo s bídou 3 týdny, tak maličké bylo. Manžel se ho ujal, strčil si ho za mikinu a odnesl domů jako největší dárek na světě. Kočky znal z dětství, vždy nějakou měli. Tak se u nás zabydlela Vendulka. V minulosti jste měli ještě pejska, který už dávno odešel za duhu. Tak se naše rodina rozrostla a je nás pět.

Už hodně dávno mi vesmír posílal indície o zvířátkách a já jsem to vždy odsunula na vedlejší kolej, mávla jsem rukou a řekla áááále!

S příchodem Vendulky jsem na facebooku se přihlásila do různých skupin, které se věnují zvířatům a moc ráda to sleduji. Jak osudy různých zvířat, tak to, jak zvířátka dělají lotroviny a svět je s nimi veselý.

20.12.2020 jsem seděla na sedačce a opět ke mě promluvil ten hlas. Kdy budou konečně ty Bachovy esence pro ty zvířata. Bylo to, jako kdyby mnou projel blesk. Bylo mi vedro, hořely mi uši, hořely mi líčka. Cítila jsem se jako kdybych dostala nějaký elektrický šok.

Nelenila jsem, napsala jsem programátorovi. Přišlo mi to to nejlepší, co jsem v tuto chvíli mohla udělat a světe div se! Co normálně trvá měsíce, jsme spolu dali dohromady přes vánoce!! Ano, můj programátor dělal přes vánoce zvířecí web. Už to je veliké znamení, které svítilo jako komenta na noční obloze. Je to ten nejbáječnější muž v tomto odvětví, kterého znám! Spolupracuje spolu téměř 10 let a nikdy jsem neslyšela to nejde, nebo by neuměl dodržet termín.
Neuvěříte tomu, v prvním lednovém týdnu bylo hotovo! Pak jsem krmila web obsahem, obrázky. Dne 13.1.2021 na novoluní jsem web oficiálně spustila.

Nevěřím, že náhody existují, tady to prostě mělo být. V mezičase jsem o tom vyprávěla svým kamarádkám, kdy jsem se jim svěřila, že jsem se asi zbláznila a že to není možné co se děje. že si přijdu strašně zvláštně, jako kdybych já nebyla já. A nebyla tady v realitě.

Bachovy esence pro zvířataJedna má kamarádka (úžasná dětská psycholožka) se zabývá šamanskýmim cestami. Požádala jsem ji, jestli by byla tak laskavá a udělala mi na to, co prožívám Šamanskou cestu. 

Dostala jsem tuto odpověď: "se zvířaty jsme usedli k ohni....ptala jsem se na Tvůj projekt se zvířaty bachovky.....přišel medvěd, sova, srnka, vlčice, orel a spousta dalších zvířat a začala kolem tebe nadšeně tančit. Medvědice Tě radostně objímala. Jdi do toho povzbuzovala zvířata, byla z toho nadšená. Máš si věřit!!!!".

Při obdržení této zprávy jsem okamžitě naskočila na tu energii a viděla jsem, jak jsem tam s nimi... Cítila jsem tu energii a bylo to tak neskutečné milé, vroucí, ale co mne překvapilo tolik jemné! Několik dní jsem si přišla jak v transu. Byla jsem úplně odstřihlá od reality a neuměla jsem si pomoci.

Zároveň jsem požádala i jinou mou kamarádku, která je výborná v kartách, ale také při práci s kyvadlem. Kyvadlo sdělilo, že Bachovy esence pro zvířata mám dělat na 100%. Chápete to? 100%!! Nějaká má žena v rodě kdysi pomáhala zvířatům a já to mám po ní. 

Tolik darů a povzbuzení jsem obdržela, že není třeba pochybovat.

Zároveň jsem však věděla, že to není jen o znalosti esencí, ale cítila jsem velmi intenzivně, že je v tom ještě něco jiného. Po pár dnech díky mým milým přítelkyním, se mi to podařilo rozklíčovat. Když pracuji s lidmi, jsem stále v lidské energii a ať je jakákoliv, je mi známa.
Tady jsem vstoupila do naprosto jiného světa energií. Do světa zvířat a ukázali mi, jakou mají sílu. Jejich síla je obrovská. Tak moc mě zvířata volala, že jsem pár dní zůstala uvízlá u nich. Byla jsem naprosto odstřihnutá od reality a nemohla jsem se nabažit. Zároveň jsem měla problémy fungovat v běžném životě.

Tady jsem jasně dostala informace, zprávu a prožitek, že je třeba přistupovat k práci se zvířaty jinak, že mají jiný svět a mají jiné energie. Je třeba umět se napojit, ale také odpojit. Umět vstoupit tam, ale zase najít cestu zpátky.

Na cestě mám karty, které mi budou pomáhat v práci se zvířátky, a také na našem dvorku je strom, který miluji od prvopočátku, co jsem se zde nastěhovala. Vizualizuji si v něm vchod do zvířecí říše...a tím se vracím tam a zpátky. 

Nikdy by mě nenapadlo, že prací se zvířátky a Bachovými esencemi objevím naprosto jiný svět. Svět, kde je všechno jinak...

A tak pokorně tento dar přijímám, a jdu volání vstříc.

 


Sandra Carić

Jmenuji se Sandra Carić a jsem certifikovaná poradkyně pro Bachovy květové esence. Od roku 2007 sbírám své zkušenosti s Bachovými esencemi, abych dnes od problémů dokázala pomoci vám i vašim čtyřnohým kamarádům.

Můj životní příběh mne dovedl k práci s esencemi, které mi ukázaly jak lze jemným a bezpečným způsobem porozumět tomu, co se mi v životě dělo, ale zejména pochopit sebe sama.  Více o mně naleznete tady >>


 

Jsem certifikovaná absolventka pro práci s Bachovými esencemi od r. 2007.

webové stránky od r3d.czx

x


xx
X

energie dní

VÁNOČNÍ DOVOLENÁ

 
Těšit se na Vás budu
opět od 3.1.2024
 
***podpis Sandra